Biuletyn Informacji Publicznej Lista sędziów, asesorów sądowych i referendarzy Sądu Rejonowego w Siedlcach - Sędziowie, asesorzy sądowi i referendarze SR (podziały czynności i zasady przydziału spraw) - Sąd Rejonowy w Siedlcach

Sąd Rejonowy w Siedlcach
Ostatnia aktualizacja strony: 13.08.2018, 14:23

Sędziowie, asesorzy sądowi i referendarze SR (podziały czynności i zasady przydziału spraw)

Środa, 08 grudnia 2010

Lista sędziów, asesorów sądowych i referendarzy Sądu Rejonowego w Siedlcach

Zasady przydziału spraw w Sadzie Rejonowym w Siedlcach

Podziały czynności na rok 2018 :

 

 

Lista Sędziów :

I Wydział Cywilny:

  1. Nowowiejska-Maciejewska Joanna – Przewodniczący Wydziału
  2. Pawlik - Borkowska Joanna
  3. Furmanek-Śnitko Joanna    (delegowana do Sądu Okręgowego w Siedlcach w okresie od 01.04.2018 r. do 30.09.2018 r.)
  4. Jaszczuk-Orzyłowska Monika- Zastępca Przewodniczącego Wydziału
  5. Pawlukowski Krzysztof
  6. Uszyński Grzegorz
  7. Żyłka Aneta
  8. Chomiuk-Indraszczyk Agnieszka
  9. Kołodziej-Dubowska Ewa

II Wydział Karny:

  1. Więckiewicz Iwona – Przewodniczący Wydziału
  2. Michalak Wojciech – Zastępca Przewodniczącego Wydziału
  3. Tomasiewicz-Celińska Agnieszka
  4. Kędzia Daniel    (delegowany do Sądu Okręgowego w Siedlcach w okresie od 01.04.2018 r. do 30.09.2018 r.)
  5. Kowalczyk-Makuła Anita ( delegowana do Sądu Okręgowego w Siedlcach w okresie od 01.03.2017r. do 31.08.2018 r.)
  6. Mądry Paweł  (delegowany do Sądu Okręgowego w Siedlcach w okresie od 01.11.2017r. do 30.04.2019 r.)
  7. Semeniuk Małgorzata  (orzeka także w Sekcji Wykonawczej)
  8. Karasek Urszula

Sekcja Wykonawcza:

  1. Banasiuk Magdalena – Kierownik Sekcji  (orzeka także w II Wydziale Karnym)

III Wydział Rodzinny i Nieletnich:

  1. Warsz Jolanta – Przewodniczący Wydziału
  2. Boruta Anna
  3. Otulak-Centkowska Agnieszka
  4. Makuła Jarosław

IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych:

  1. Wardak Joanna – Przewodniczący Wydziału
  2. Nowotniak Robert
  3. Popowska Anna

V Wydział Gospodarczy:

  1. Lach Krzysztof – Przewodniczący Wydziału
  2. Wielądek Aneta
  3. Zaniewicz Paweł

 

Lista asesorów sądowych:

I Wydział Cywilny:

  1. Gołębiowska Marta
  2. Wolak Angelika
  3. Szczepaniak Hubert

 

Lista referendarzy sądowych:

I Wydział Cywilny:

  1. Stopniak Bogumił (del.)
  2. Rabek Jarosław (del.)
  3. Gajda-Karpowicz Ewa (del.)
  4. Strus Agnieszka (del.)
  5. Starosielec Bernard (del.)
  6. Grams Marzena (del.)
  7. Uziębło Grzegorz (del.)
  8. Gawrysiuk- Truskalska Izabela (del.)
  9. Matusik-Wojewódzka Joanna
  10. Sobieszczańska Anna

V Wydział Gospodarczy:

  1. Jąg-Czaplińska Karolina
  2. Osińska Ewa

VI Wydział Ksiąg Wieczystych:

  1. Markowska Joanna - Przwodnicząca Wydziału
  2. Okurowska Małgorzata
  3. Rzążewska Małgorzata
  4. Zielińska Agata

VIII Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z/s w Łosicach:

  1. Hajduk Tomasz – Przewodniczący Wydziału

Metadane

Data publikacji : 08.12.2010
Data modyfikacji : 25.07.2018
Podmiot udostępniający informację:
Sąd Rejonowy w Siedlcach
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Monika Fronc
Osoba udostępniająca informację:
Adam Florczykiewicz
Osoba modyfikująca informację:
Wojciech Bułakowski
Statystyki:
23514
©1999-2018 Sąd Rejonowy w Siedlcach. Zintegrowany System Biuletynów Informacji Publicznej BIP-E.PL